Servis

Uzman bir dizel motor ve jeneratör üreticisi olarak, kusursuz servis hizmetimizle müşterilerimizin sorunlarını en iyi şekilde çözmek için çalışıyoruz. Etkin ve hızlı sorun çözme kapasitemizle ihtiyaçlarınızı 24 saat içerisinde karşılayacağımızı garanti ediyoruz.

Siparişlerin farklılığına göre, üretim süresi 7 ile 30 gün arasında sürmektedir. Genel servis hizmetimiz aşağıdaki gibidir:
Ön ödeme yapılması---yedek parça alımı---parçaların montajı---hata ayıklama ---sprey boyama---isim levhası yapıştırma--ahşap kutu ambalajı---ödemenin tamamının yapılması--sevkiyat zamanı belirleme ve sevkiyat hazırlığı

Bütün servis süreci boyunca, sizin firmanızdan sorumlu olan özel teknisyenlerimiz bulunmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız hizmetler:
1. Garanti talebi
Garanti kapsamı:
Bu garanti, 1993 veya sonrasında SHYAN tarafından kullanıcılara gönderilmiş olan dizel motorları ve jeneratörleri kapsamaktadır.

Motor garantisi:
Bu garanti, normal servis ve bakım şartları altında gerçekleren herhangi bir üretim işlemi veya kullanılan hatalı materyallerden ortaya çıkabilecek olan herhangi bir motor arızasını kapsamaktadır.

Garanti süresi, motorun üretiminin tamamlanma tarihinden itibaren 1 yıl veya 1000 çalışma saatini kapsar. Garantinin son kullanma tarihi bu süreye dahildir. Örneğin, ilk yıl 1000 saatin üzerinde çalıştıysa, garanti yıl sonuna kadar geçerli olur.

2. Müşterilerimize 24 saat içinde sorunlarını çözmekte yardımcı olmak.

3. Pazarın gelişimine yardımcı olmak amacıyla mühendislerimizi yerinde teknik eğitim almaları için müşteri bayilerine göndermek.

4. İngilizce teknik doküman temin etmek.

5. Yedek parça desteği sağlamak. Yıllık satın alma miktarının %2'si kadar ücretsiz yedek parça temini.


Shangyan Power
Shangyan Power Technology Jiangsu Co.,Ltd
Shanghai Dongfeng Diesel Engine Institution

Adres: No. 453, Caoxin Road, Jiading District, Shanghai
Yetkili Kişi: Hannah
Görev tanımı: Bölge satış müdürü
Cep telefonu:+86-15821530252
Tel.: +86-21-59946018
Fax: +86-21-59946020
E-posta: shyansales@shyansuo.com

Shangyan Power