WL Serisi Dizel Motor (Yedek Güç 180KW-956KW)

Uygulamalar:
WL serisi dizel motorlar 6 ve 12-silindirli motorlardır. Yükse güçte olan bu motorlar yaklaşık 180KW-956KW aralığında bir güce sahiptir. Fırçasız senkton motorlarla birlikte jeneratör seti oluşturabilen bu dizel motorlar, gayrimenkul, otel, banka ve elektrik ihtiyacının olduğu diğer ticari sektörlerde kullanılabilir. Bununla birlikte, madencilik, petrol sahaları, inşaat alanları, arazi keşifleri gibi endüstriyel alanlarda da uygulanabilir. Bu dizel motor tipi aynı zamanda yangın söndürmede kullanılan yüksek basınçlı su pompalarıyla da kullanılabilir. Bu dizel motor tipi, kum pompası ile birlikte bir pompa seti oluşturduktan sonra tarım alanında kum kazma ve su pompalama ünitesi için de kullanılabilir.


 

Özellikler:
WL serisi dizel motorlar, üstün fiyat performansı ve 135mm silindir çapı ile 150-168mm piston strokuna sahip olmasının avantajıyla müşteriler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Şu anda yaklaşık 600 bin ünite kullanılmaktadır.

1. Enerji tasarruflu ve çevre dostu
Dizel motorlar, yüksek güçteki şarjlı hava soğutma sistemlerine sahiptir. Yüksek basınçlı yağ pompaları, geçirgen özellikli düşük atalet enjektörleri ve elektrik jeneratörleriyle bir araya getirilen motorlar, yanmayla birlikte iyi bir atomizasyon gerçekleştirilir ve böylelikle en düşük yakıt tüketimi olan 197gr/kW.h oranı sağlanır.

2. Yüksek dayanıklılık
Yağ-su ayırıcıları, alarm ve kendi kendini koruma cihazları ve yağ pompaları monte edilen dizel motorlar oldukça güvenli ve dayanıklıdır.

3. Görüntü tasarımı
Geliştirilmiş iç hava yapısında basit bir boru düzeni yer almaktadır. Kalilteli araba boyası ile boyanır, böylelikle görüntüsü daha düzgün ve daha güzeldir.

Ürünlerin ihracatı:
Şu anda, ürünlerimiz Türkiye, Dubai, Cezayir, Polonya, Portekiz ve Yunanistan marketlerine ihraç edilmektedir. İhracata 2009 yılında başlanmıştır ve yıllık ihracat miktarı 100 ünitedir.

Servis:
1. Saha eğitiminde teknisyen desteği sağlamaktayız.
2. Ürün kılavuzu, parça kılavuzu, ürün tasarım çizimleri, ürün parametresi ve diğer dokümanları temin etmekteyiz.
3. Üretim tarihinden itibaren, 1 yıl veya 1000 saat süreyle garanti hizmeti sunmaktayız.
4. Kullanım sırasında ortaya çıkan sorunlar için, satış sonrası hizmeti sağlamaktayız.
5. Her yıl satın alınan miktarın %2'si kadar ücretsiz yedek parça hizmeti sunmaktayız.
6. Bayi olan müşterilerimiz için pazar promosyonu imkanı sağlamaktayız.

Shangyan Power, 1993 yılından beri dizel jeneratör setleri için sunduğu 180KW-956KW güç aralığındaki su soğutmalı dizel motorlarıyla, güvenilir bir dizel motor üretim ve tedarik firmasıdır. Şirketimiz, farkı taleplere göre yedek güç ve destek güç çözümleri sunmasının yanı sıra, farklı tiplerde dizel motorları tasarlamakta ve üretimini gerçekleştirmektedir. Dizel motor üretimi için gerekli olan bütün üretim donanımına sahip olmakla birlikte, bünyemizde barındırdığımız güçlü mühendis kadromuzla müşterilerimiz için üst kalite içten yanmalı endüstriyel motor ve dizel güç çözümleri sağlamak için var gücümüzle çalışmaktayız.


Geribildirim formu

Shangyan Power
Shangyan Power Technology Jiangsu Co.,Ltd
Shanghai Dongfeng Diesel Engine Institution

Adres: No. 453, Caoxin Road, Jiading District, Shanghai
Yetkili Kişi: Hannah
Görev tanımı: Bölge satış müdürü
Cep telefonu:+86-15821530252
Tel.: +86-21-59946018
Fax: +86-21-59946020
E-posta: shyansales@shyansuo.com

Shangyan Power