Sondaj Donanımları için Dizel Motor

Uygulamalar:
58.8-790Kw aralığında değişen ve şirketimiz tarafından tasarlanılıp geliştirilen ürünlerdir. Sondaj donanımları için dizel motorlar, gücü
Sondaj donanımları için dizel motorlar petrol sondaj çalışmaları, kömür madeni aramaları, jeolojik gözlemler, demir içermeyen metal araştırmaları ve jeotermal keşifler gibi birçok farklı çalışmalarda güç desteği olarak kullanılabilirler.


 

Özellikler:
Sondaj donanımıları için dizel motorlarımız 6 ve 12-silindirli motorlardan oluşmaktadır. 12-silindirli motorlarda motorun yapısı optimize edilir ve gücü arttırılır.

1. Çoklu metal parçalar. Yağ, su ve buhar güvenliği arttırmayı sağlayan lastik halkalar ile kapatılır.

2. Çift pompası simetrik bir tasarım ile su tankının genel hacmi azaltılır.
3. Piston karbon conta kanalının iptal edilmesi ve ana silindir arasındaki boşluğun ayarlanmasıyla birlikte silindir layneri üzerinde aşınma azaltılabilir.

4. Egzoz boruları, bir araya gelerek hava sızıntısını azaltmaya yardımcı olan iki parçadan oluşmaktadır.

5. Düşük basınçlı boru hatları, naylondan oluşmaktadır ve bu hatlar üzerinde yön değişimini sağlayan yükselticiler bulunmaktadır.

6. Yakıt pompaları motorların soğutma etkisini arttırmaya yardımcı olan geniş bir akış hacmine, yüksek basınca ve yağlama sistemine sahiptir.

Ürünlerin ihracatı
Ürünlerimiz çoğunlukla Türkiye, Dubai, Cezayir, Polonya, Portekiz ve Yunanistan'a ihraç edilmektedir. İhracata 2005 yılında başlanmıştır. İhracat miktarı ürün başına yılda 60 ünitedir.

Destek hizmetler
1. Saha eğitiminde teknisyen desteği sağlamaktayız.
2. Ürün kılavuzu, parça kılavuzu, ürün tasarım çizimleri, ürün parametresi ve diğer dokümanları temin etmekteyiz.
3. Üretim tarihinden itibaren, 1 yıl veya 1000 saat süreyle garanti hizmeti sunmaktayız.
4. Kullanım sırasında ortaya çıkan sorunlar için, satış sonrası hizmeti sağlamaktayız.
5. Her yıl satın alınan miktarın %2'si kadar ücretsiz yedek parça hizmeti sunmaktayız.
6. Bayi olan müşterilerimiz için pazar promosyonu imkanı sağlamaktayız.

Shangyan Power, 1993 yılından beri dizel jeneratör setleri için sunduğu su soğutmalı dizel motorlarıyla, önde gelen bir dizel motor üretim ve tedarik firmasıdır. Şirketimiz, farkı taleplere göre yedek güç ve destek güç çözümleri sunmasının yanı sıra, yakıt ve jeotermal ekipmanları için farklı tiplerde dizel motorlar tasarlamakta ve üretimini gerçekleştirmektedir. Dizel motor üretimi için gerekli olan bütün üretim donanımına sahip olan firmamız bünyesinde barındırdığımız güçlü mühendis kadrosuyla müşterilerimiz için üst kalite içten yanmalı motor ve dizel güç çözümleri sağlamayı hedeflemektedir.


Geribildirim formu