SYG Serisi Dizel Motor (Yedek Güç 206KW-718KW)

Uygulamalar:
SYG dizel motor serisi, 234-711KW güç aralığında güce sahip 6-silindirli ve 12-silindirli olarak iki tipte bulunmaktadır. Fırçasız senkron motor ile birlikte oluşturduğu jeneratör seti, gayrimenkul, otel, banka gibi ticari alanlarda kullanılmasının yanı sıra, madencilik, petrol sahası araştırması, inşaat, saha keşfi gibi endüstriyel alanlarda da kullanılmaktadır. Bu dizel motor, aynı zamanda yangınla mücadele ederken yangın söndürme pompasıyla birlikte kullanılabilir Su ve kum emme pompalarıyla birlikte pompa setine monte edildikten sonra, bu set kum kazıcı veya pompası gibi tarım makinelerinde de kullanılabilir.


 

Özellikler:
206KW ile 378KW güç aralığında ürettiğimiz dizel motorlar arasında en düşük maliyetli olanıdır. SYG serisi ürünler, SY135 serisinin geliştirilmiş versiyonudur. Bu nedenle daha fazla enerji tasarufu yapar, güvenilir bir kaliteye sahiptir ve çok daha ekonomiktir. Yanı sıra, titreşim kaynaklı gürültü ve görünüm gibi konularda da gelişme sağlanmıştır. Bu seri,

1. Enerji tasarrufu
·h oranına ulaşmak için gerekli olan atomizasyon ve yanma tam olarak sağlanmaktadır. Turbo şarjı ve şarjlı hava soğutma sistemine sahip olan dizel motorlar, yüksek basınçlı yağ pompası, düşük atelet momentli enjektör ve elektronik regülatör ile donatılmıştır. Bundan dolayı en düşük yakıt tükemi olan 197g/kW

2. Yüksek dayanılıklık
Entegre krank mili, sızdırmaz conta ile donatılmış sönümlü olmayan ve temperlenmiş çelik kaplanmıştır. Yakıt enjekte pompaları, dizel motorun dayanıklılığını arttırmak için transmisyon şaftı kullanılmadan direkt olarak vites ile bağlanmıştır.
Akış miktarını arttırmak için su pompasının çıkış çapı genişletilmiş, sistemik direnci azaltmak için ise boru hattı en uygun şekle getirilmiştir. Dizel motoru soğutma hızı, yüksek sıcaklıkların zorlu koşullarına uygun hale getirilmiştir.
Yağ basıncı arttırılmış, iç kısımların yağlama koşulu iyileştirilmişve yakıt pompasındaki akış arttırılmıştır.

3. Çeşitli sıcaklıklarda kullanımı
Yakıt ayırmaya yarayan ilave hava filtresi cihazı ve yeniden tasarlanan sıcaklık düzenleyicisi ile farklı sıcaklıklarda ortaya çıkan ihtiyaçlar karşılanmaktadır.

4. Güçlü görüntü tasarımı anlayışı
Yakıt boru hattını yeniden tasarladık, genel tasarımı korumak için diğer çevresel boru hatlarının düzenini geliştirip yeni hava filtreleri ekledik. Endüstriyel tasarım anlayışına sahip bir görüntü kazandırdık.

5. Daha kolay tamir ve bakım hizmeti
Çatlak pistol kollarının benimsenmesinin dışında dizel motorun genel parçalarının birçoğu aksesuarlardan oluşmaktadır. Böylelikle bakım için aksesuarlar yerel olarak satın alınabilir.

İhracat durumu:
Şu anda, ürünlerimiz Türkiye, Dubai, Cezayir, Polonya, Portekiz ve Yunanistan marketlerine ihraç edilmektedir.
İhracat 2013 yılında başlamıştır.
Yıllık 50 set ihraç edilmektedir.

Sağlanan Hizmetler
1. Saha eğitiminde teknisyen desteği
2. Ürün kılavuzu, parça kılavuzu, ürün tasarım çizimleri, ürün parametresi ve diğer dokümanlar
3. Üretim tarihinden itibaren, 1 yıl veya 1000 saat süreyle garanti hizmeti.
4. Kulanım sırasında ortaya çıkan sorunlar için, satış sonrası


Geribildirim formu

Shangyan Power
Shangyan Power Technology Jiangsu Co.,Ltd
Shanghai Dongfeng Diesel Engine Institution

Adres: No. 453, Caoxin Road, Jiading District, Shanghai
Yetkili Kişi: Hannah
Görev tanımı: Bölge satış müdürü
Cep telefonu:+86-15821530252
Tel.: +86-21-59946018
Fax: +86-21-59946020
E-posta: shyansales@shyansuo.com

Shangyan Power