SYGNT Serisi Dizel Motor (Yedek Güç 830KW-1080KW)

Uygulamalar:
SYGNT serisi dizel motorlar 12-silindirli motorlardır. Yükse güçte olan bu motorlar yaklaşık 830KW-1080KW aralığında bir güce sahiptir. Fırçasız senkton motorlarla birlikte jeneratör seti oluşturabilen bu dizel motorlar, gayrimenkul, otel, banka ve diğer elektrik ihtiyacının olduğu ticari sektörlerde kullanılabilir. Bununla birlikte, madencilik, petrol sahaları, inşaat alanları, arazi keşifleri gibi endüstriyel alanlarda da uygulanabilir. Bu dizel motor tipi aynı zamanda yangın söndürmede kullanılan yüksek basınçlı su pompalarıyla da kullanılabilir. Bu dizel motor tipi, kum pompası ile birlikte bir pompa seti oluşturduktan sonra tarım alanında kum kazma ve su pompalama ünitesi için de kullanılabilir.


 

Özellikler:
SNT serisi dizel motorlar 12V138 serisi dizel motorlara dayanarak geliştirilen yeni ürünlerdir. Motorun gövdesi, sert bir yapıda olan, g Bu ürünler, 700-950KW gücündeki dizel motorlar arasındaki en iyi maliyet performansına sahip ürünlerdir. üçlü titreşimli emme performansına, düşük emisyon oranına ve kompakt yapılara sahip olan vermiküler grafit dökme demirden yapışmıştır.

1. Yüksek dayanıklılık:
a. Makinenin gövdesi yüksek alaşımlı dökme demirden yapılmıştır. Bu özellik, makinenin bütün yapılarını ve performansını geliştirmeye yardımcı olur.
b. Küçük hava girişi direncine, yüksek hava dolumuna, uygun burgaç akımına, P tipi yüksek performanslı yağ atomizeri ile tamamen yanmış olan yakıta sahip olan silindir 4 valfli bir yapıdan oluşmaktadır.
c. İç soğutma kanalına sahip bir yapıda olan, piston termal yükü etkili bir oranda azaltırken yapışmayı da engeller.
d. Gelişmiş ekzantirik mili yapısı sayesinde ekzantirik mili ve itici mil arasındaki temas gerilim azalabilir ve bu da yapılan işin güvenilirliğinin artmasına yardımcı olur.
e. Geniş akışlı yağ pompaları, bütün makinenin soğutulmasını ve yağlanmasını sağlar.

2. Enerji tasarruflu ve çevre dostu
Gelişmiş seramik krom ile kaplı piston halkaları, motor yağı kullanımını etkin bir şekilde azaltır.
Çoklu yağ filterisinin kullanımı ise motor yağının ömrünü uzatmaya yardımcı olurken, kullanıcıların bütçesine de katkı sağlar.

Ürünlerin ihracatı
Şu anda, ürünlerimiz Türkiye, Dubai, Cezayir, Polonya, Portekiz ve Yunanistan marketlerine ihraç edilmektedir. İhracata 2015 yılında başlanmıştır ve yıllık ihracat miktarı 40 ünitedir.

Servis:
1. Saha eğitiminde teknisyen desteği sağlamaktayız.
2. Ürün kılavuzu, parça kılavuzu, ürün tasarım çizimleri, ürün parametresi ve diğer dokümanları temin etmekteyiz.
3. Üretim tarihinden itibaren, 1 yıl veya 1000 saat süreyle garanti hizmeti sunmaktayız.
4. Kulanım sırasında ortaya çıkan sorunlar için, satış sonrası hizmeti sağlamaktayız.
5. Her yıl satın alınan miktarın %2'si kadar ücretsiz yedek parça hizmeti sunmaktayız.
6. Bayi olan müşterilerimiz için pazar promosyonu imkanı sağlamaktayız.

Shangyan Power, 1993 yılından beri dizel jeneratör setleri için sunduğu 830KW-1080KW güç aralığındaki su soğutmalı dizel motorlarıyla, güvenilir bir dizel motor üretim ve tedarik firmasıdır. Şirketimiz, farkı taleplere göre yedek güç ve destek güç çözümleri sunmasının yanı sıra, farklı tiplerde dizel motorları tasarlamakta ve üretimini gerçekleştirmektedir. Dizel motor üretimi için gerekli olan bütün üretim donanımına sahip olmakla birlikte, bünyemizde barındırdığımız güçlü mühendis kadromuzla müşterilerimiz için üst kalite içten yanmalı endüstriyel motor ve dizel güç çözümleri sağlamak için var gücümüzle çalışmaktayız.


Geribildirim formu

Shangyan Power
Shangyan Power Technology Jiangsu Co.,Ltd
Shanghai Dongfeng Diesel Engine Institution

Adres: No. 453, Caoxin Road, Jiading District, Shanghai
Yetkili Kişi: Hannah
Görev tanımı: Bölge satış müdürü
Cep telefonu:+86-15821530252
Tel.: +86-21-59946018
Fax: +86-21-59946020
E-posta: shyansales@shyansuo.com

Shangyan Power