SYD Serisi Dizel Motor (Yedek Güç 170KW-204KW)

Uygulamalar
SYD serisi dizel motorun gücü 170-204KW aralığındadır. Bu motor tipi, emlak, otel, banka ve diğer ticari elektrik sektörlerinde kullanılabilen jeneratör setine monte edilmek için kullanılan fırçasız senkron motorlarla uyumludur. Bununla birlikte, madencilik, petrol sahası, inşaat alanı, arazi mühendislik operasyonları ve diğer endüstriyel elektrik alanlarında da bu jeneratör seti kullanılabilir.

Aynı zamanda, dizel motorlar yangından korunma ve yangın söndürmede kullanılan yüksek basınçlı su pompalarında da kullanılabilir. Yanı sıra, bir pompa seti oluşturduktan sonra tarım makineleri alanında kum kazma makinesi ve su emme tulumbası için de kullanılabilir.


Özellikler
SYD serisi dizel motorlar 4 valf ile tasarlanmıştır. Bütün parçalar 295KW dizel motor standartlarına göre donatılmıştır. 185-255 KW güç aralığında kullanıldığı zaman, güç yüksekliği yeterli olacaktır.

1. Yüksek dayanıklılık
4 valflı yapısı, güçlü gövdesi ve tek parça silindir kapak tasarımıyla birlikte, bu motor yüksek dayanıklılık oranına sahiptir ve aynı zamanda ekonomiktir.
Alman motor stardartlarına dayalı kalite kontrol sistemi garantisi altındaki bu ürünün kalitesi oldukça yüksektir ve tutarlılık oranı kusursuzdur.

2. Basit yapı ve kolay bakım imkanı
Motorun genel yapısı, parçaların bütünleşmiş tasarımını da içinde barındırır, bundan dolayı temel parçaları genel dizel motorlarına oranla %20 daha azdır. Yapısı basit ve bakımı kolaydır.

3. Güçlü çevre uyumluluğu
Soğuk bölgelerdeki gereksinimlerini karşılamak için, dizel motorların başlangıç sıcaklığı ısıtmaya yardımcı cihaz ile veya bu cihaz olmadan, sırasıyla -15 ve -30 derecedir.

4. Yol dışı dizel motorları için GB II yük boşalımı standartlarını karşılamak.

SYD serisi dizel motorların ihracatı
Şu anda ürünlerimiz çoğunlukla Türkiye, Polonya, Portekiz ve Yunanistan pazalarına ihraç edilmektedir.
İhracat başlangıç yılı: 2015
İhracat hacmi: Yılda 80 set

Mevcut Destek
1. Saha eğitimlerinde teknik personel desteği, ürün kılavuzu, aksesuar kılavuzu, ürün tasarım çizimleri, ürün parametreleri ve diğer dökümanların temini.

2. Fabrika çıkış tarihinden itibaren 1 yıl veya 1000 saat süreyle garanti imkanıyla, kullanım sırasında satış sonrası desteği.

3. Her yıl, satın alınan miktarın %2'si kadar ücretsiz yedek parça temin edilmesi.

4. Bayilerimize pazar promosyonlarında yardımcı olma.

Shangyan Power, 1993 yılından beri dizel jeneratör setleri için sunduğu 170KW-204KW güç aralığındaki su soğutmalı dizel motorlarıyla, güvenilir bir dizel motor üretim ve tedarik firmasıdır. Şirketimiz, farkı taleplere göre yedek güç ve destek güç çözümleri sunmasının yanı sıra, farklı tiplerde dizel motorları tasarlamakta ve üretimini gerçekleştirmektedir. Dizel motor üretimi için gerekli olan bütün üretim donanımına sahip olmakla birlikte, bünyemizde barındırdığımız güçlü mühendis kadromuzla müşterilerimiz için üst kalite içten yanmalı endüstriyel motor ve dizel güç çözümleri sağlamak için var gücümüzle çalışmaktayız.


Geribildirim formu

Shangyan Power
Shangyan Power Technology Jiangsu Co.,Ltd
Shanghai Dongfeng Diesel Engine Institution

Adres: No. 453, Caoxin Road, Jiading District, Shanghai
Yetkili Kişi: Hannah
Görev tanımı: Bölge satış müdürü
Cep telefonu:+86-15821530252
Tel.: +86-21-59946018
Fax: +86-21-59946020
E-posta: shyansales@shyansuo.com

Shangyan Power