Üretimde Maliyet Kontrolü

Birinci sınıf bir dizel deniz motoru, güç istasyonları için dizel motor ve jeneratör üreticisi olarak, 1993 yılından beri güç donanımları üretmekteyiz. Hammadde seçiminden, seri üretimden, üretim kontrolünden, üretim maliyet kontrolüne kadar birçok alanda müşterilerimiz için uygun satın alma koşulları yaratmak için çalışmaktayız.

Hammadde seçimi
Bir dizel motoru, binlerce farklı parçadan oluşmaktadır. Dizel motor alanında 20 yıldan fazla bir üretim tecrübesine sahip olan şirketimiz, birçok güvenilir tedarikçi firma ile uzun süredir iş birliği yapmaktadır. Bununla birlikte, hammadde pazarında yaşanan fiyat değişimlerine sürekli olarak dikkat etmekteyiz. Her yıl, tedarikçi firmalarımıza uyguladığımız katı değerlendirme kurallarının ışığında müşterilerimizin satın alma talebine uygun bir tedarik planı hazırlarız. Bu plan ile birlikte üretim maliyetini dengeler ve müşterilerimiz için bazı indirimler sağlarız.

Lojistik Maliyeti Kontrolü
Servis ücretleri ile lojitik kalitesi arasında yapılan detaylı karşılaştırma ve lojistik hizmet sağlayıcılarına yapılan 3 aylık taramalarla, bir yandan sağlanan hizmeti korurken diğer yandan lojistik maliyetini mümkün olduğunca azaltmak için çalışmaktayız.

Maliyet Kontrolü Yönetimi
Üretim maliyetindeki pay mümkün olduğunca azaltılmaya çalışılırken, yönetim maliyeti de sıkıştırılmaktadır. Kalitesiz ürünleri kaldırarak üretim sürecini geliştirmeye gayret etmekteyiz. Yönetim maliyetini azaltarak, müşterilere verilen karı maksimize etmek için birçok bağlantı ve işlemde maliyet kontrolünü sağlamaktayız.


Shangyan Power
Shangyan Power Technology Jiangsu Co.,Ltd
Shanghai Dongfeng Diesel Engine Institution

Adres: No. 453, Caoxin Road, Jiading District, Shanghai
Yetkili Kişi: Hannah
Görev tanımı: Bölge satış müdürü
Cep telefonu:+86-15821530252
Tel.: +86-21-59946018
Fax: +86-21-59946020
E-posta: shyansales@shyansuo.com

Shangyan Power