Kalite Kontrol

Tedarikçi kalite yönetim merkezi
Tedarikçilerimiz tarafından sağlanan parçaları sıkı bir şekilde kontrol etmek için şirketimiz sırasıyla dizel motorlar ve jeneratörler için kalite kontrol departmanları kurmuştur. Her çeyrekte, teknisyenlerimiz ve satın alma departmanımız tedarikçilerimizi düzenli olarak ziyaret eder, fabrikalarını ve üretim süreçlerlerini denetler ve bazı değerlendirmelerde bulunur. Bununla birlikte, çalışmaya başladığımız yeni tedarikçilerimizin de sahip olduğu sertifikaları ve belgeleri de sık sık gözden geçirmekteyiz.

Tedarikçilerimizin satış sonrası servis kabiliyeti, bizim için oldukça önemli bir bağlantıdır. Satış sonrası hizmet garantisi sağlayan tedarikçi firmalar her zaman birinci tercihimizdir.

Satın alma departmanımız, tedarikçilerin detaylı kayıtlarını elinde bulundurmaktadır. Böylelikle tedarik zincirinin kontrolü sağlanır ve planların tamamlandığından emin olunur. Edinilen geribildirimler ise yıl sonunda tedarikçilere iletilir.

Üretim süreci yönetim sistemi
Kalite yönetimi departmanımız teslim edilen ürünlerin kalitesini kontrol eder ve tüm süreçten sorumludur. Ve bu süreçte sorumluluk belirli bir kişi tarafından alınır.

Hammaddelerin kalite kontrolünün yanı sıra, işlem sonrası sistem de üretim sürecine dahildir. Her akım hattı ve üretim işlemi bağlantısı, ilk önce sorumluluğu üstlenen, daha sonra düzenlenen bağlantılara göre onaylayıp ardından tek tek imzalayacak bir grup liderine sahiptir.

Her bir ünite, yüklemeden 40 dakika önce yükleme testinden geçirilir ve ancak kalite kontrol departmanının son testini de geçtikten sonra dağıtıma gönderilir.

Fabrika çıkışından önceki test
Tarafımızdan üretilen dizel motorların, alternatörlerin, jeneratör setlerinin hepsi, fabrikadan çıkarılmadan önce performans testinden geçirilir ve bu testin raporu müşterilerle paylaşılır.


Shangyan Power
Shangyan Power Technology Jiangsu Co.,Ltd
Shanghai Dongfeng Diesel Engine Institution

Adres: No. 453, Caoxin Road, Jiading District, Shanghai
Yetkili Kişi: Hannah
Görev tanımı: Bölge satış müdürü
Cep telefonu:+86-15821530252
Tel.: +86-21-59946018
Fax: +86-21-59946020
E-posta: shyansales@shyansuo.com

Shangyan Power