Dizel Motor Üretim Kapasitesi

Toplamda 13.000 m2 bir alanın içinde yer alan ve 10.000 m2'si tesis için kullanılan dizel motor üretim fabrikamız Şangay'da yer almaktadır. Şirketimiz, güçlü bir teçhizat montajı kapasitesine sahiptir. Müşterilerilerimizin ihtiyaç duydukları farklı uygulamalara göre, aralarında sabit endüstriyel dizel motorları, dizel deniz motorları, sondaj ekipmanı dizel motorları, yangından korunma dizel motorları vb. gibi birçok farklı tipte dizel motor sağlamaktayız. Bununla birlikte, jeneratör setleri için gerekli olan jeneratör destek ürünlerimiz de halihazırda mevcuttur. Şu ana kadar toplam 500'den fazla farklı ürün geliştirmiş bulunmaktayız.

Fabrika kapasitesi: aylık 500-600
İşçi sayısı: 70
Teknik mühendis: 10

Teknolojik işlemler process
1. Motor parçaları montaj işlemi süreç akışı

Silindir kapağı: basınçlı valf yağ contası→ emme valfinın kurulumu→ supap kovanının kurulumu→ külbütör kolunun montaj kurulumu→ emme ve egzoz manifoldunun kurulumu→ son montaja gönderim

Silindir bloğu: motor numarasını yerleştirme→ piston kolu kapağı sökümü → krank milin kurulumu→ ana yatak başlığı civatasının sıkılması → son montaja gönderim.


2. Son montaj süreç akışı
  • Motorun son montaj aşamasında süreç akışı
  • Sprey boya

gövde boyama → terse çevirme→ jelatinleme, arka kapağın kurulumu→ piston kolunun kurulumu→ terse çevirme → ana yatak başlığı civatasının sıkılması→ yakıt pompası ve su pompası kurulumu → volan kurulumu → debriyaj montaj kurulumu → krank mil sürüş anının hesaplanması → install oil sump → yağ haznesinin kurulumu→ yağ filtresinin ve jeneratörün kurulumu →krankmilin kurulumu → vites kutusunun kurulumu→ şarj dinamosunun kurulumu → sızıntı testinin montajı→ teste gönderim.

  • Detaylar
  • Detaylar
  • Detaylar
Fabrika çıkışı öncesi kontrol

Fabrika çıkışından önce, güç, hız, yağ sıcaklığı, yağ basıncı, yakıt tüketim oranı ve atık su sıcaklığı ve dizel motorlarımızın diğer göstergeleri test edilmekte ve müşterimize test raporu sunulmaktadır. Bununla birlikte, dizel motorların her biri %110 aşırı yüklenme gücü altında, 40 dakika boyunca sürekli test edilmektedir.

Shangyan Power
Shangyan Power Technology Jiangsu Co.,Ltd
Shanghai Dongfeng Diesel Engine Institution

Adres: No. 453, Caoxin Road, Jiading District, Shanghai
Yetkili Kişi: Hannah
Görev tanımı: Bölge satış müdürü
Cep telefonu:+86-15821530252
Tel.: +86-21-59946018
Fax: +86-21-59946020
E-posta: shyansales@shyansuo.com

Shangyan Power