Neden Biz
  • Tasarım ve Geliştirme Kapasite
  • Shangyan Power güç donanımı tasarımı ve geliştirme alanlarında uzmanlaşmıştır. Enstitü altındaki araştırma ekibinde yirmiden fazla üye yer almaktadır. SHYAN tarafından sağlanan dizel motorlar ve jeneratörler mühendislerimiz tarafından bağımsız olarak geliştirilmektedir. Mühendislerimiz, sektörün taleplerini anlamak için yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere aktif olarak birçok mesleki ticaret fuarlarına katılmakta ve daha fazla bilgi toplamak için sık sık müşteri ziyaretlerine gitmektedir. Böylelikle, farklı müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilen dizel motorlar ve jeneratörler tasarlamaktadırlar.


  • Dizel Motor Üretim Kapasitesi
  • Toplamda 13.000 m2 bir alanın içinde yer alan ve 10.000 m2'si tesis için kullanılan dizel motor üretim fabrikamız Şangay'da yer almaktadır. Şirketimiz, güçlü bir teçhizat montajı kapasitesine sahiptir. Müşterilerilerimizin ihtiyaç duydukları farklı uygulamalara göre, aralarında sabit endüstriyel dizel motorları, dizel deniz motorları, sondaj ekipmanı dizel motorları, yangından korunma dizel motorları vb. gibi birçok farklı tipte dizel motor sağlamaktayız.


  • Alternatör ve Jeneratör
  • Alternatör ve jeneratörlerimizin üretim fabrikası, Şangay'da 5000 m2'lik bir alan üzerine kuruludur. Jeneratör markamız Gloria'dır. Şirketimiz oldukça güçlü bir alternatör ve jeneratör üretim ve montaj kapasitesine sahiptir. Motor üretim işlemi sırasında, vakumlu basınç emdirme cihazları(VPI) yalıtımı için gelişmiş sayısal kontrol ekipmanı kullanmaktayız.


  • Kalite Kontrol
  • Tedarikçilerimiz tarafından sağlanan parçaları sıkı bir şekilde kontrol etmek için şirketimiz sırasıyla dizel motorlar ve jeneratörler için kalite kontrol departmanları kurmuştur. Her çeyrekte, teknisyenlerimiz ve satın alma departmanımız tedarikçilerimizi düzenli olarak ziyaret eder, fabrikalarını ve üretim süreçlerlerini denetler ve bazı değerlendirmelerde bulunur. Bununla birlikte, çalışmaya başladığımız yeni tedarikçilerimizin de sahip olduğu sertifikaları ve belgeleri de sık sık gözden geçirmekteyiz.


  • Üretimde Maliyet Kontrolü
  • Birinci sınıf bir deniz ve güç istasyonu dizel motor ve jeneratör üreticisi olarak, 1993 yılından beri güç donanımı üretmekteyiz. Hammadde seçimi, toplu üretimi, bu üretimin kontrolünü sağlama ve var olan diğer bütün aşamalardan, maliyeti etkili bir şekilde denetim altında tutmaya kadar, müşterilerimiz için mümkün olan en elverişli satın alma süreci yaratmak için var gücümüzle çalışmaktayız

Shangyan Power
Shangyan Power Technology Jiangsu Co.,Ltd
Shanghai Dongfeng Diesel Engine Institution

Adres: No. 453, Caoxin Road, Jiading District, Shanghai
Yetkili Kişi: Hannah
Görev tanımı: Bölge satış müdürü
Cep telefonu:+86-15821530252
Tel.: +86-21-59946018
Fax: +86-21-59946020
E-posta: shyansales@shyansuo.com

Shangyan Power