Hakkımızda

Shanghai Dongfeng Dizel Motor Araştırma Enstitüsünü ve Shanghai Stanford Power Equipment Co. Ltd’i de bünyesinde barındıran Shangyan Power, birçok farklı çeşitte dizel motor tipi üretimine ve tasarımına adamayı kendine amaç edinen profesyonel bir Çin Markası olarak 1993 yılında kuruldu. Üretilen motorlar arasında; yol dışı dizel motorlar, dizel deniz motorları, alternatörler ve jeneratör setleri yer almaktadır. Bu motorlar, ana jeneratörün veya yedek güç kaynağının bir parçası olarak haberleşme, demiryolları, akaryakıt, havaalanları, hastaneler, alan keşifleri ve diğer birçok uygulamada sık sık kullanılmaktadır.

Yaklaşık 13.000 m² bir alanı kapsayan iki büyük üretim atölyesi, yıllık 17.000 adet dizel motor ve alternatör seti üretimi ve son on yıl içerisinde bir yılda elde edilen ortalama 3.200.000 TL toplam gelir ile birlikte müşterilerimiz ürettiğimiz dizel motorlarının(25 ile 2500kW güç aralığında geniş bir dizi model ve tipte mevcut olan) herhangi bir alanda ortaya çıkan uygulama ihtiyacını karşılayacağını bilerek bize gelmektedir.

  • Dizel motor üretim atölyesi
  • Alternatör üretim atölyesi

Rekabetçi yapıya sahip bir dizel motor üreticisi olarak, bir grup profesyonel güç donanımı tasarım uzmanını bir araya getirerek Dizel Motor Araştırma Enstitüsünü kurduk. Oluşturduğumuz bu grup her yıl yeni ürünler geliştirmek veya var olan ürünleri güncellemek ve iyileştirmek için birlikte çalışmaktadır. Böylelikle, dizel motor pazarında bu rekabetçi yapımızı geliştirmekte ve yeni geliştirilen teknolojilerle birlikte müşterilerimize daha iyi hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

Üstün üretim verimliliği ve kalite kontrolü sağlamak için, sprey kabini, alt geribildirim jeneratör test tezgâhı, pompa istasyonu ve egzoz emisyonu tedavi sisteminin yanı sıra, fabrikamız dizel motor donanım montaj hattı, tork sıkma makinesi, VPI vakumluı basınç tankı ve geniş soğutma kulesi gibi önemli üretim alanı oluşturmuştur. Bu sayede, ürünlerimizin müşterilerimizin beklentilerini karşılayacağını ve hatta kimi zaman bu beklentileri aşacağını garanti etmekteyiz.

Ürünlerimiz, denizcilik ürünleri lisansı ile birlikte ISO ve CE sertifikalarına sahiptir. Yüzden fazla distribütörle uzun süreli işbirliği oluşturulmasının yanı sıra, elde ettiğimiz bu başarı Çin’de yirmiden fazla servis noktası kurmamıza imkân sağlamıştır. 2017 yılından itibaren, ürünlerimiz Türkiye, Dubai, Cezayir, Polonya, Portekiz, Yunanistan, Peru, Brezilya, Endonezya, Burma, Tayland ve diğer birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

2017 Haziran ayı itibarıyla, Shangyan Power 340.000 adet dizel motor satmıştır. Dizel motor üretimi ve montaj sürecinde sahip olduğumuz uzmanlık ile müşterilerimize profesyonel rehberlik ve servis hizmeti de sunmaktayız. Ekipmanlarımızı kullanan motorların toplu satışı 60.000 seti aşarken, bu ekipmanlarımız aralarında Cummings, MTU, MAN, DEUTZ, Volvo, SDEC, Yuchai, Weichai ve Dongfeng gibi uluslararası alanda isim yapmış firmaların da bulunduğu birçok motor üreticisi tarafından kullanılmıştır.

Önde gelen müşterilerimizden bazıları:
China Construction Bank, China Mobile, PetroChina, China Railway, Greenland Group, Greentown group, Vanke.

Shangyan Power
Shangyan Power Technology Jiangsu Co.,Ltd
Shanghai Dongfeng Diesel Engine Institution

Adres: No. 453, Caoxin Road, Jiading District, Shanghai
Yetkili Kişi: Hannah
Görev tanımı: Bölge satış müdürü
Cep telefonu:+86-15821530252
Tel.: +86-21-59946018
Fax: +86-21-59946020
E-posta: shyansales@shyansuo.com

Shangyan Power